Kalite

Dostlarınıza, sevdiklerinize ve müşterilerinize verdiğiniz hediyeler, siz yanlarında değilken bile onlara sizi, özeninizi ve ilginizi hatırlatır. İşte bu yüzden malzeme seçiminden başlayıp paketlenme aşamasına dek her ürünümüzü bir sanat eserine layık kalitede tasarlar ve üretiriz. Üstelik dilerseniz size, dilerseniz hediye edeceğiniz kişilere ulaşımını bizzat sağlarız.

Güven

Organizasyonlarınızın ve projelerinizin önemini bilir, üstünüzdeki sorumluluğun ağırlığını sizinle birlikte yaşarız. İşinin ehli ustalarımızla her zaman en üst kaliteyi, uzman idari kadromuzla en uygun fiyatı ve gerçekçi teslim sürelerini sunarız. “Hediyelik cam sanatı” dendiğinde akla gelen marka olmamızın nedeni, bugüne dek Lasede’yle çalışan kurumların duyduğu derin güvendir.

Sanat

Hediye edeceğiniz, elinize alacağınız ya da mekânlarınızı süsleyeceğiniz her bir Lasede ürününün çevresine asalet ve şıklık katması için kendimizle yarışıyoruz. Binlerce yılın birikimi gelenekleri, yeni teknikler ve çağdaş zevklerle harmanlıyoruz. Sentetik ve endüstrileşmiş dünyamızı, yüzde yüz doğal malzemeden üretilmiş ve her aşamasına insan eli değmiş, ruhu olan sanat eserleriyle güzelleştiriyoruz.